Česky English Français Deutsch Polski Magyar

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Ubytování na Istrii

Chystáte-li se navštívit oblast Istrie, rádi bychom Vám nabídli nejširší nabídku ubytování na Istrii, kterou lze získat. Prague-tourism.eu spolupracuje se společností Bookings, která má v Evropě vedoucí postavení mezi agenturami pro on-line rezervace hotelů počítáno podle prodaných hotelových nocí. V současné době je v nabídce více než 150 hotelů na Istrii. Rezervační systém obsahuje jak luxusní hotely na Istrii, tak i levnější hotely na Istrii a nejlevnější hotely na Istrii. Doufáme, že v široké nabídce ubytování naleznete takové ubytování na Istrii, které bude přesně odpovídat Vašim potřebám.

Hotely na Istrii

• • • Ubytování na Istrii • • •

Nízké ceny

Díky vedoucí pozici na evropském trhu on-line rezervací Vám mohou být nabídnuty vysoce konkurenční ceny pokojů počínaje rodinnými hotýlky až po pětihvězdičkové luxusní hotely na Istrii.

Žádné rezervační poplatky

Rezervační služba je bezplatná. Nejsou účtovány žádné rezervační, administrativní ani stornovací poplatky. Za ubytování zaplatíte až na Istrii v daném hotelu.

Bezpečná rezervace

Rezervační systém je plně zabezpečený a Vaše kreditní karta a osobní údaje jsou zakódovány.

Na stránce naleznete levné ubytování na Istrii, levné hotely na Istrii, volné pokoje na Istrii, luxusní ubytování na Istrii, ubytování se snídaní na Istrii, hotel se snídaní, ubytování za nízké ceny na Istrii. Istrie, Chorvatsko.

Ubytování v Baška Voda Ubytování ostrov Brač Ubytování v Dalmácii Ubytování v Dubrovníku
Ubytování ostrov Hvar Ubytování na Istrii Ubytování ostrov Krk Ubytování Makarska
Ubytování v Opatiji Ubytování Plitvická jezera Ubytování v Poreči Ubytování v Rovinji
Ubytování ve Splitu Ubytování v Šibeniku Ubytování v Trogiru Ubytování v Záhřebu

kontakt
info@prague-tourism.eu